Leiutajate abimees aastast 2009
RSS icon Home icon
 • Loovinimese märkmik kogub hoogu

  Posted on november 12th, 2018 Leo Siemann No comments

  Noor ettevõtja ja graafiline disainer Merily Lillevälja on otsinud märkmikku, millesse saaks kirja panna ideed, visandada, teha mõttekaarte ja ajurünnakuid ning seda koos suunavate küsimustega. Kuna ta otsingud ei andnud tulemust, siis võttis ta oma missiooniks tuua turule just selline märkmik, mida üks loov ettevõtja võib otsida. Poolteist aastat tööd kandis vilja ja Merily saigi valmis oma ainulaadse märkmikuga.

  Kui soovid ka endale  Creativist Loovinimese Märkmikku,  siis anna hoogu Hooandjas  ning uuri lähemalt ka toetajatele mõeldud kingitusi. Tellida saab juba täna 🙂

  * Jälgi Creativisti ka  Facebookis ja Instagramis  #väärtmõtted #creativist

  Sinupakett:  1 märkmik. Pakett sobib, kui soovid vaid üht märkmikku – kasuta või kingi lähedasele! Paketi hind 22€. Sõbrapakett:  2 märkmikku. See pakett sobib, kui soovid märkmikku nii endale kui ka sõbrale, justkui öeldes “Tead, sul on palju lahedaid ideid! Pane need kirja ja vii need ellu!”. Paketi hind 40€ (ehk 20€/märkmik). Startpakett:  10 märkmikku. See sobib suurepäraselt sinu loovate töötajate inspireerimiseks. Võta üks märkmik endale ja kingi teised ära. Paketi hind 175€ (ehk 17.50€/märkmik).  Äripakett:  25 märkmikku. Sul on juba suurem ettevõte ja soovid premeerida oma töötajaid ning koostööpartnereid millegagi, mis justkui ütleks “Olen tänulik, et olen saanud oma unistusi just teiega ellu viia. Nüüd vii ka oma unistused ellu!” Paketi maksumus 375€ (ehk 15€ märkmik). Multipakett:  50 märkmikku. Suurepärane viis inspireerida ja motiveerida oma lähedasi, töötajaid kui ka koostööpartnereid! Paketi maksumus 700€ (ehk 14€/märkmik). *Hind sisaldab transporti kõigi pakketide puhul.

  Soetades vähemalt 100€ eest, lisatakse teie nimi/ettevõtte logo märkmiku toetajate nimekirja sotsiaalmeedias ja märkmikus.

  Tellimuse saab kätte 15-25 tööpäeva jooksul. NB! Pakkumine kehtib kuni 18.11.2018.

  Kui oled märkmikust huvitatud, siis kirjuta või helista Merilyle ja leiame viisi, kuidas saad tellida või toetada: merily.lillevalja@hotmail.com / 58295821

  Comments are closed.