Leiutajate ingel aastast 2009
RSS icon Email icon Home icon
 • Leiundusfondi toetuseks !

  Posted on July 26th, 2011 Hr. Leo Siemann No comments

  viker@err.ee

  Täna kell 9:15 tuleb Vikerraadio hommikuprogrammis juttu Eesti Leiutaja Top 10st, Tallinna Teletornist ja Leiundusfondist. Just sellest viimasest tahaks siinkohal mõne sõnaga rääkida kuna võib juhtuda, et TOP 10-t arutades muuks aega ei jäägi …

  Nimelt tahan südamele panna kõigile neile, kel on raha ja võimu Eesti Leiundusfondi loomist toetada, seda ka teha ! Miks? Aga seepärast , et antud institutsioon võiks otseselt kaasa aidata meie leiutajate ponnistustele ja seeläbi saaksime ka Eesti tuntust maailmas tõsta ! Ühte maad tuntakse ju ikka selle järgi, mida ta maailmale andnud on. Siinkohal räägime kahtlemata meie andekatest inimestest, uutest avastustest, toodetest ja teenustest ning seda ükskõik mis valdkonnas !

  Seetõttu palungi kõigil neil, kel südames soov ja võimalus toetada, ühendust võtta Hr. Aivar Kaljulaga Eesti Leiutajate Liidust, Pr. Anne-Mari Rannamäega QUIN-Estoniast võis siis minuga aadressil leo@leiutaja.com .  Samuti teatan , et olen isiklikult valmis Inglismaalt koju tagasi kolima , et Leiundusfondi heaks tööle asuda !

  Mind intervjueerib  Anu Välba. Podcasti saab kuulata >> Siit.

  Täname toetuse eest !

  Comments are closed.